| s3s a întrebat:

stie cineva sigur cand se vor scoate locurile la Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza din Bucuresti si cate vor fi la Politie si cand se incepe sa se faca dosarele?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bine este sa te uiti pe site-ul oficial al Academiei, la Admiterea 2012. Acolo gasesti raspunsul sigur la intrebarile tale. Numai bine!

| s3s explică (pentru Ioandelasal):

Mersi.voiam sa stiu de la cineva care mai da si stie ceva, pe site-ul lor nu e afisat nimic nici locurile nici nimic.