| Raul2011Boy a întrebat:

Sunt din Timisoara si acum termin clasa a 8a. As vrea sa merg la liceul J.L. Calderon pe mate info, insa eu am facut in generala limba germana si din cate stiu la calderon se face franceza. Pentru a intra la liceu trebuie sa dau o proba din limba franceza sau nu? Multumesc dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| SATIR a răspuns:

Nu cred ca trebuie, eu nu sunt din Timisoara, dar nu am auzit niciodata ca trebuie sa dai proba la franceza pentru mate-info.
doar daca te duceai la profil de franceza intensiv trebuia sa dai o proba. dar la mate info nu cred. si sunt sigur ca nu o sa dai.
FUNDA? happy

| Raul2011Boy explică (pentru SATIR):

OK, Mersi mult chiar aveam nevoie de acest raspunswinking

2 răspunsuri:
| SATIR a răspuns:

Cu placere.winking