| MaryaElena2979 a întrebat:

Sunt din Timisoara si as vrea sa imi imbunatatesc nivelul de cunostiinte de limba engleza si sa reusesc sa comunic mai bine in aceasta limba.Sunt eleva si as fi interesata de un curs pe parcursul verii.Mi-ati putea recomanda un centru de curs?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ca sa iti poti imbunatati engleza trebuie sa o vorbesti. Asta e cel mai bun exercitiu

| lexboy a răspuns:

Te poti uita din plin la filme/seriale cu subtitrare in engleza sau chiar fara. te ajuta foarte mult un forum strain in care sa fii activa gen imdb.com...