| Vecina a întrebat:

BUNA! Sunt foarte nelamurita, caci nu gasesc articole legate pe net legate de un subiect care ma intereseaza.Nu gasesc nicaieri date despre cat de cautata sau nu este psihologia in Romania si in afara, despre salarii aici si in afara si daca va fi de viitor, cel putin la noi. Daca poate cineva sa-mi raspunda si daca are articole de genul, astept raspunsul.THANX!

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Ai rabdare.Sunt mai multi psihologi pe TPU si te vor lamuri.