| rumpelstiltskin a întrebat:

Buna!
Sunt in clasa a 8-a si nu m-am hotarat inca la ce liceu sa merg.
Sunt din Timisoara, si m-am orientat spre 3 licee: Ion Mincu, Henri Coanda si Posta( telecomunicatii ).
Nu stiu la ce liceu sa merg, dar tinand cont sa de la Ion Mincu poti iesi arhitect, as face o alegere buna alegand Mincu?
Dau fundita!:X

Răspuns Câştigător
| trafikantu a răspuns:

Am un prieten care a fost la Mincu. e foarte multumit de liceu. Sw invata bine, cursurile sunt cursuri, acum depinde si de tine. eventual ia`ti o zii libera si mergi pe la toate 3 si vezi ce ti se ofera, incearca la cancelarie... pe internet, nu te arunca din prima, e vorba de viitorul tau.

1 răspuns:
| sergiu76 a răspuns:

Intrebare? conteaza liceul sau conteaza ceea ce vrei sa faci in viata? totul depinde de tine dar nu acum. ceea ce vei deveni iti vei da seama mai tarziu.sa ai bafta