| AdeeLinna22 a întrebat:

Pentru cei din timisoara, ce parere aveti despre liceul Henri Coanda din Timisoara? sunt clasa a 8a si as vrea sa merg acolo, am auzit ca nu e prea oke... voi ce pareri aveti? despre liceu nu numai la aspect, despre profesori de acolo si din astea...mersi kisskiss dau funnda la cel mai complex raspundwinking

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Şi eu sunt din Timişoara şi a 8-ahappy. Eu aş alege ori Henri Coandă, ori Ana Aslan... sau mai văd euthinking Pe la sfărşitul anului, dirigntele/diriginta ta o să îţi aducă nişte pamflete cu fiecare liceu, şi, în funcţie de profilul pe care vrei să mergi şi de medie, ar trebui să îl alegi pe cel bunlaughing.

Baftă!

1 răspuns:
| BiancaDenisa a răspuns:

Buna Adelina! Eu, personal nu am ajuns la acest liceu si nici nu imi doresc deocamdata.Insa,am o veche prietena care a mers la liceul Henri Coanda.Profesorii sunt destul de slabi si totusi, cam duri.In interior este ca toate scolile, nici frumoasa nici urata.Dar, daca chiar doresti mergi la acel liceu.Mult succes