| Andutsaa a întrebat:

Hey!:*...am si eu nevoie de un sfat/o parere si nu stiu cui sa cer, asa ca m`am hotarat sa va intreb pe voi!:*
Anu` asta termin clasa a 8-a si m`am gandit sa dau la liceu` Ion Mincu, profil arhitectura.Desenez frumos, imi place sa desenez mult in creion. Ce ziceti e un liceu bun? Se merita? Meseria de arhitect e o meserie buna? A, am uitat sa spun, in Timisoara nu in Bucuresti!hee heeEste cineva acolo si stie?batting eyelashes Multumesc mult!:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da desenezi desentehnic da se dau probe eliminatorii!