| norulet23 a întrebat:

sunt in clasa a v-a si nu mai stiu cum sa ma imbrac la scoala ca sa ma placa colegii.Va rog frumos puteti sa-mi dati si mie un sfat pana maine?

Răspuns Câştigător
| Michael54654654 a răspuns:

Daca esti fata. Iati camasa albastra, pantaloni negri si niste cizme prin care bagi pantalonii(recomand blugi negri).
Sau iti iei camasa alba, blugi 3 sferturi deschisi la culoare(albastrii) si cu Conversi(sper ca stii ce sunt).

Daca esti baiat:Camasa albastra, pantaloni(blugi)negrii si niste adisasi alb cu negru.

P.S:Vezi ca ai multe fiite pentru clasa a V-a si nu trebuie neaparat sa fii imbracat abine ca sa te placa colegi.
Trebuie sa ai si un comportament bun, prietenos.

FUNDITA?

6 răspunsuri:
| IustinianMan a răspuns:

Impaca-te cu ideea ca oricum te-ai imbraca, se va gasi cineva caruia sa nu-i placa, pentru ca sunt atatea gusturi cati oameni sunt. E imposibil sa-i multumesti sau sa-i impaci pe toti. Incearca sa te incadrezi in tendinta generala si sa te impui prin personalitate mai degraba decat prin aparente.

| Kikoo a răspuns:

Esti fata sau baiat? big grin

| norulet23 explică (pentru Kikoo):

Fata

| norulet23 explică (pentru Kikoo):

Fata

| ccrryyss a răspuns:

Fii doar tu, nu incerca sa impresionezi pentru ca daca tii atat la impresie nu o sa rezolvi nimic

| PowerpuffMe a răspuns:

Colegii trebuie sa te placa pentru ce esti... nu dupa cum arati. iar daca colegii tai nu sunt atat de destepti incat sa te aprecieze pentru ceea ce esti inseamna ca nu te merita, sicer cred ca tu esti mai inteligent decat hainele tale + ca nu trebuie sa iti faci griji daca te plac sau nu colegii :-J