| anonim_4396 a întrebat:

sunt interesata sa fiu promoter, aveti idee de firme care cauta persoane pentru asa ceva? merci

3 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Ai putea sa incerci la :Avon, Oriflame sau Yves Rocher.
Sper ca am ajutat

| baf a răspuns:

Eu am 17 ani si mi-am tot cautat un job de vara.dar ghici ce? nimic ..nu stiu cauta pe olx si tocmai.ro acolo mai gaseti anunturi cu locuri de munca:*

| SashaSiAtat a răspuns:

Hey daca esti din Cluj te ajut eu (lasa-mi un mesaj la privat), daca nu... Ei bine in cazul acesta poti merge in supermarketuri (doar Vineri, Sambata si Dumnica se fac promotii) si cand gasesti un promoter il rogi sa iti dea nr de telefon al sefei/-ului.
Doar ca sa nu fii prea dezamagita pentru ca nu esti platita cu mai mult decat un casier.
Eu pot sa-ti zic firme care se ocupa cu promotiile dar nu ajuta cu nimic daca nu stiu orasul.

Lucrurile functioneaza cam asa:
1. Gasesti o firma(X) care "recruteaza" persoane pentru promotii.
2. De la firma(X) respectiva te va suna un superior care va deveni seful tau (si automat si supraveghetor). In fata lui raspunzi pentru tot.
3. Superiorul te va anunta cand unele firme fac promotii si te va intreba daca doresti sa faci promotia respectiva.