| IIIx333III a întrebat:

Cum pot afla id unei persoane? Vreun program? Este de la scoala 113 din Bucuresti, la clasa a V-a F, dar nu va pot da numele. Aveti vreo idee? Funda. Merci Mult.

5 răspunsuri:
| Tudor3696 a răspuns:

Iti faci prieteni din clasa cu el/ea. Apoi...

| asdfghjklo a răspuns:

O intrebi pe ea/el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Dar poti apela la o metoda mai veche: intreaba un prieten!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai intrebato pe persoana? nu vrea sa til dea? ei atunci intreaba pe cineva care are idul persoanei respective pentru ca altceva nu vad ce poti face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu aceasta aplicatie online http://www.panalu.net/2010/10/cautati-prietenipersoane-cu-pipl.html scrii numele persoanei si in 99% gaseste