| Thelinky a întrebat:

Buna sunt youtuberul. Am un an de YouTube. Si am doar 1632 abonati... Cum sa fac sa am mai multi abonati? Prin care metodă?

Răspuns Câştigător
| valentina2392 a răspuns:

Salut! Urmaritorii ti-i faci prin ceea ce postezi! Daca ceea ce postezi tu e comic, interesant, nou pe piata, atunci fii sigur ca se va distribui, vor fii mai multi abonati! Dar daca este neinteresant sau un articol care se mai gasesc la inca o mie, atunci nu prea vei avea succes din cauza ca atunci cand cineva cauta ceva anume, ii va aparea primul cel cu cele mai multe vizualizari happy
Incerca sa fii mai "unicat" si atunci vei avea mai multi abonati/vizualizari!

| Thelinky explică (pentru valentina2392):

Ms. Dar prin abonare reciproca merge? Dar tu ai canal de Youtube?

| valentina2392 a răspuns (pentru Thelinky):

Degeaba faci un pact cu altul care are canal Youtube ca sa va urmariti unu pe altul daca nu intra si din extrerior. Cel mai bine sa fi unic, si apoi o sa ai vizulizari si urmaritori happy
La intelegeri de genul poate fii doar din gura si apoi sa nu te urmareasca! Doar sa aiba bifata casuta si nu se uita la ceea ce postezi!

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa faci ceva interesant si sa-ti platesti promovare

| JackR a răspuns:

"sunt youtuberul" Wow! Asta suna ca si cum ai spune "sunt presedintele!" Adica, cel mai tare din parcare! Chiar esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postãri mai dêse chiar zilnice, material bun, si poti face raspunsuri(hateuri) RE:... la YouTuberii care au 5k-10k de abonati in domeniul tãu, asa furi din abonatii celuilalt daca ai niste puncte bune, sau parteneritate daca ai dar cam greu sã-ti faci prieteni pe aceastã platforma care sã aibe multi abonati, poate doar daca esti Mimi dar Nu esti.
Faci q&a cu alti youtuberi

| Neyter a răspuns:

Valentina are dreptate, trebuie sa fii unic (schimbati numele, adica serios,, thelinky,,?) incearca sa faci ceea ce iti place, daca faci cu placere totul iese mai frumos, daca faci cu ura totul iese ca o p***.
Incearca sa-ti gasesti un talent care sa te reprezinte ( nu tu alegi un talent, talentul te alege le tine)
Fii deschis, spune ce ai pe suflet, fa vloguri in care sa spui povesti despre viata ta si incearca sa fii mai interesant.
Nu-mi da funda miee, ca nu ma intereseaza, dai la careva careia ii pasa de scor
Eu sunt aici sa raspund si sa intreb
Daca tu vrei sa faci Youtube si iti place, continua tot asa si tine-o in continuare
Sper ca te-am ajutat, ne mai auzim si data viitoare

| Thelinky explică (pentru Neyter):

M ai ajutat dar mie imi place numele Thelinky asa ca nu il voi schimba!

| Darius121 a răspuns:

Tot ce contează e răbdarea, si placerea de a posta pe yt, abonatii vin pe decursul anilor happy bafta cu yt happy