| macelaru132 a întrebat:

Tocmai ce am terminat liceul si am dat bac-ul, terminandu-se cu bine. Am terminat la profilul Stiinte Sociale si doresc sa merg la facultate. Prima optiune este Facultatea de Business-Administrarea Afacerilor UBB Cluj. Din cate am auzit, se baga tare pe matematica, mai ales in primul an, iar eu sunt slab, nepriceput in ce priveste matematica. Este sau nu adevarat ca se baga mate la aceasta facultate? Daca nu, va rog sa-mi propuneti si alte facultati. De precizat ca stau in judetul Cluj. M-as bucura sa aud experiente personale sau afirmatii corecte si concrete, nu raspunsuri cu "probabil ca da/nu".

3 răspunsuri:
| octa2021 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu lucrezi in domeniul acesta, este foarte stresant, iar bani pe care ii castigi, s-ar putea sa ii dai pe medicamente mai tarziu.

| macelaru132 explică (pentru octa2021):

Atunci ai vreo propunere?

| octa2021 a răspuns (pentru macelaru132):

Inginer