| anneemariia a întrebat:

Buna tpu....am nevoie de un sfat...trec in clasa a 10. a si sunt profil mate-info...chestia este ca am ocazia sa ma transfer la un liceu militar unde mi-ar placea extrem de mult...voi ce m-ati sfatui? Stiu ca e mai greu ca trebuie sa depui mult efort fizic si de astea...dar nu stiu cat de greu e in materie de invatamant....adica exista un alt stil de predare? cum sunt profesorii...etc. P.s. specific ca sunt fata.
Ce sfaturi imi dati?

3 răspunsuri:
| aXandra a răspuns:

Să faci ceea ce-ți place, pentru că timpul nu-l mai poți da înapoi.

| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

NU TE DUCE crede-ma vei regreta e un program strict acuma faci cum vrei nu au toti sansa ta

| Magiccc a răspuns:

Hey happy cum adica ai ocazia sa te transferi la un liceu militar? Eu sunt clasa a IX-a si vreau sa ma transfer.