| Vladina_1214 a întrebat:

am o mica mare problema. am 12 ani si anul asta fac revelionu cu parintii la un restaurant. nu stiu cum sa imi fac parul (este putin mai lung de umar) si nu stiu cum sa ma machez. eu de fel ma machez cu unn creion rimel si fard. nu folosesc fond de ten si altceva... daca se poate sa dati video.rochita este un paroniu in carouri

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Parul poti sa-ti faci niste bucle si sa-l lasi liber
si un rimel si putin gloss cred ca de-ajunswinking

distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti dai parul cu ondulatorul si daca ai breton iti poti pune o cordeluta inaintea bretonului.si un glosskiss ar arata super

| AleXandrUavfc a răspuns:

Conteaza sa te simti bine!

| ALEXme_4367 a răspuns:

Naturalbig grin