| cory_2593 a întrebat:

am si eu o intrebare.anul acesta termin liceul si as dori sa lucrez pentru banii in plus.credeti ca merita la MEC sau prin restaurante de genu? si care ar fi salariul de inceput?

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

Am un fost coleg care a inceput pe 570 de lei, a stat o luna si a renuntat...mai degraba te angajezi intr-un minimarket/ supermarket ceva decat la MC.

3 răspunsuri:
| Ostro a răspuns:

Daca esti rezistenta la stres si foarte muncitoare cred ca te-ai descurca la mec, kfc sau spring ideea e sa mergi pe o ramura cat mai aproape de profilu din liceu. daca nu iti place ce profil ai facut mergi pe ce iti place

| ColorfullButterfly a răspuns:

Salariul de inceput este cam 150-200 euro cam asa

| Andra_4794 a răspuns:

Poti sa te angajezi ca stomatolog, ca primesti mai mult decat 1100 lei ( 11 milioane, nu stiu daca am scris bine in banii noi) -postat de Andra in data de 19 aprilie, 2011.