| Adriela12 a întrebat:

Am terminat clasa 12a si nu stiu unde sa dau mai departe la facultate. Eu as vrea la nutritie si dietetica sau balneofiziokinetoterapie, dar nu stiu care e mai de viitor. voi ce parere aveti? Ce este mai cautat?

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Acum depinde ce facultate vrei sa faci.Ca nu e clar din ce spui. Poate fi Medicina, IEFS.

| Adriela12 explică (pentru ElenaSA):

Vreau sa fac in cadrul universitatii de medicina si farmacie Timisoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nutritia in Romania nu prea vad sa aiba viitor. Insa balneofiziokinetoterapia, da. Pentru ca mai nou si tinerii au nevoie de terapii de acest gen, nu numai batrinii. Stind mereu la birou si apoi fuga acasa la familie si gospodarie... gata boala!

| pisicuta123456789 a răspuns:

Depinde daca iti place. Eu zic ca e ok. Ce profil ai terminat?

| Adriela12 explică (pentru pisicuta123456789):

Am terminat stiinte ale naturii...si nu stiu ce sa aleg.mi-ar placea si nutritia si balneo big grin

Răspuns utilizator avertizat