| s0ni a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de nutritie si dietetica? Am fost admisa la UMF Tg Mures la acesta specializare dar si in alta pare,alt profil, alta facultate, cu buget. Din pacate la nutritie nu exista buget si pe an este 4000ron... Este careva care are cunostinte referitoare la acesta specializare si ce anume poti face dupa aceea? Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar mi se pare o facultate care merita facuta. Cred ca vei invata foarte multe lucruri si vei avea o viata mai echilibrata nutritional, iar apoi vei putea impartasi cunostintele tale si celor care chiar au nevoie de ele. Si eu ma gandisem la optiunea aceasta pentru a doua facultate.
Daca iti place si te atrage, vei invata din placere. Eu cel putin, asa as face! happy