| VLaD1999 a întrebat:

Buna tpu.Asi dori sa va intreb ce cadu sa-i fac de craciun sorei mele?

3 răspunsuri:
| adee9 a răspuns:

Cumparai ce isi doreste si o sa se bucure incat o sa-ti dea un pupic big grin

| Izzﻵ a răspuns:

Depinde de ce`i place ei :) daca e "tocilara" sau cultivata ii poti cumpara o carte. de poezii sau romane de dragoste ( pentru ca e adolescenta ) daca nu. si tu sti ca e mai "misto" :)) poti sa-i cumperi o pereche de blugi :X costa intre 30 - 70 lei maxim :) uite`te la ea in garderoba si vezi ce marime are :) daca e mai eleganta poti sa-i cumperi o pereche de cizme cu toc :X gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0. care te costa vreo 150 sau 200 :)). poate o bluzita sau un palton ca tot e iarna :) daca vrei ceva mai simplu cumpara`u un lantisor de argint mai finut cu 50 lei :-* sper ca te-am ajutat :)

| VLaD1999 explică:

Sora mea are 16 ani. Ce cadou credeti ca ii s-ar potrivi? Imi dati va rog si mie idei? Dau fundita!