| Sakura25 a întrebat:

Ce viitor credeti ca avem in Romania, indiferent de studii?

Răspuns Câştigător
| AndrogynBeauty a răspuns:

Viitorul este incert oriunde în lume, cu atât mai mult în Ro. Nu vreau să intru în discuţii politice, dar cine are ochi să vadă cam ce personaje (şi cu ce rezultate) s-au perindat la putere după 1989, înţelege uşor unde bat. Sincer, eu dacă aş mai fi în Ro, aş pleca; mă îngrozeşte delăsarea socială şi sictirul politic la care s-a ajuns, pe fondul scăderii nivelului de trai... ce pot să spun, viitorul "nu sună bine".

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

In 2011 Romania va fi vai si amar din cate s-au zis la stiri poate in 2012 revin in tara cine stie.