| anonim_4396 a întrebat:

.Ma ajuta si pe mine cineva? Vreau o facultate buna in Bucuresti la fara frecventa..si in acelasi timp sa ma angajez undeva.Ce facultate la fara frecventa sunt asa mai bune si cu care pot face ceva dupa? de exemplu dupa facultatea x (pe care mi-o recomandati) unde ma pot angaja? Va multumesc mult. Funda

3 răspunsuri:
| patriiiii89 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu parintii happy. Funda?

| Queeen a răspuns (pentru patriiiii89):

Sa imi dea ei exemple de facultati bune? Asta am cerut

| cllaudDia a răspuns:

Pai ai putea incerca sa te inscrii in Cantemir la managent, drept, administratie publica, depinde unde te pricepi mai bine, iar in functie de profil iti poti da seama unde sa te angajezi pe viitor.