| Madalynutza28 a întrebat:

Eu as vrea sa fiu scriitoare sau ceva de gen. Adica as vrea sa scriu carti, povesti etc. Si as vrea sa imi spuneti cat mai multe despre meseria asta, Adica cati bani castigi pe luna, cum ajungi scriitoare (adica ce trebuie sa faci ca sa stie lumea ca ai scris povesti ) etc. As vrea sa imi spuneti tot si sa nu mintiti. FUNDA + VOT

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Salut. Iti scrie un autor. Ar fi foarte mult de scris aici, intrucat ai multe intrebari la care cauti raspuns. Lasa-mi aici sau printr-un mesaj un id sau facebook-ul si putem vorbi mai multe in privat, ca sa te lamuresc.

| Madalynutza28 explică (pentru TheAce):

O sa iti trimit ID-ul prn mesaj.

| viotedy a răspuns:

Mai bine te faci traducator, ai mai multe sanse sa faci bani.

| iDangerous a răspuns:

Scriitorii şi artiştii sunt apreciaţi după ce mor. Bani ai să câştigi din părţi că nu mai cumpără nici dracu cărţi la ora actuală. S'au născut toţi deştepţi vezi dragă Doamne. Personal cred că e o meserie frumoasă dar nu se merită. Oricum succes.