| MissKitty16 a întrebat:

Problema la orizont laughing!
Vreau sa devin sefa - clasei. Adica, teoretic sunt. Diriginta imi cere numai mie ajutorul, vorbeste cu mine la telefon, strang fisele, ii zic ce s-a intamplat in zilele cat ea nu este la scoala (joi, vineri) etc. Mi-a spus ca sunt mana ei dreapta si mamei mele i-a spus ca are foarte multa incredere in mine. Cea care este acum sefa - clasei este doar cu numele sefa, dar numele de sefa-clasei conteaza foarte mult.
Am incercat sa o dau jos de cand au fost alegerile (ea a avut 5 voturi cu tot cu auto-vot eu 4 fara auto-vot deoarece nu m-am auto-votat) si m-am implicat foarte mult. Dar am ajuns preferata doamnei diriginta dar nu ma numeste sefa clasei. sad Imi puteti spune ce sa fac ca sa ma puna cat de repede posibil?
P.S.: Fara raspunsuri gen: Sa sti ca nu este foarte bine sa fi sefa-clasei etc. La mine in clasa este ffff. bine sa fi!
Multumesc mult celor care raspund bine! Va dau vot la toti, doar la unul FUNDA!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica dai pe goarna.Eu nu te-as vota.Din felul cum comentezi esti plina de ifose.

| Nanami利 a răspuns:

Pai nu merge sa te auto-votezi din nou?laughing Propune dirigintei sa mai faceti odata alegerile, sau sa vorbesti cu colegii tai ca sa te numeasca pe tine.Sau daca tot vorbesti cu diriginta atat de mult, insinueaza astahee hee

suntserios
| suntserios a răspuns:

La cat de pupincurista esti ai mari sanse sa ajungi in politica. Eu isi sugerez sa mai pupi in cur pe cativa si sa se voteze iar.

| Wøodenpints a răspuns:

Viitoarea asta de șefă a clasei ar trebui să învețe întâi să scrie.
Probabil diriginta te-a slugărit mai mult în orele de limba română.

| Crucified a răspuns:

Te-a mai bătut maică-ta?

| maria520 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu colegi tai, incearca sa-i ademenesti intr-o capcana.