| RenataAlesya a întrebat:

Imi doresc sa devin designer >vestimentar:" ca sa pot reusi acest lucru trebuie sa fac neaparat un liceu de acest gen:S Eu sunt la un liceu de arte insa momentan sunt la cultura generala si nu stiu sigur daca ma pot muta la desen, pentru ca asta este specialitatea liceului meu. Ce facultati stiti de design? Dintre cele mai >bune:"big grin.Va rog mult sa ma ajutati:X:X:X.Imi doresc mult acest lucru si sunt sigura ca voi reusi. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns iar celorlalte raspunsuri voturi...Multumesc mult si astept cat mai multe raspunsuri:*

Răspuns Câştigător
| Gstefan a răspuns:

Nu ai nevoie de liceu de arta sau design ca sa devii designer, trebuie doar sa ai ideei revolutionare in ceea ce consta designul si sa intalnesti pe cineva care se ocupa cu asa ceva gen firme de vestimentatie