| anonim_4396 a întrebat:

in Romania se gasesc usor locuri de munca daca pe viitor voi opta ca medic legist sau ca ceva in drept?

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Daca vei fi una dintre cele mai bune in domeniul tau atunci nu vei avea probleme, indiferent de domeniu. Piata de munca romaneasca e insa destul de subreda, nu e de ajuns sa fi mediocru, trebuie sa fii foarte bun! Cu munca si seriozitate insa nu vei avea probleme.

| Aalexander a răspuns:

Tu medic legist sau drept? fii serioasa.

| petriinna a răspuns (pentru Aalexander):

De ce nu?! te rog sa-mi raspunzi de unde ai dedus indoiala asta!

| Aalexander a răspuns (pentru petriinna):

Scuze te am confundat cu altcineva.

| Lauraaai a răspuns:

Cred ca da...intereseaza.te si tu pe la cunostiintele tale care stau in Romania!