| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Aș dori după terminarea liceului să dau admitere la facultatea de științe ale educației (pedagogie) din cadrul Universității De Vest, pentru ca asta îmi doresc sa fac și aș dori sa va intreb pe cei care știți, cum e facultatea, materiile, dacă este o facultate grea, de viitor, examenele sunt grele și din ce se dau, după 3 ani de licența pot preda in tara sau in străinătate? Stiu ca sunt foarte multe aspecte și multe întrebări dar vă rog dacă știți și puteți să mă ajutați.
Vă multumesc aniticipat tuturor! O duminică plăcută vă doresc!

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pana atunci, mare Atentie la gramatica, altfel ai sa pierzi din start, indiferent unde vei da examen!
Nimeni nu trece cu vederea asa ceva, oriunde ai da!

| anonim_4396 explică (pentru PsihoSex):

O sa am mai multa grija?

| RokyFoxy1234 a răspuns:

Imi pare rau pentru viata ta daca te duci pe facultatea asta.

| anonim_4396 explică (pentru RokyFoxy1234):

De ce? Poti te rog sa argumentezi?

| RokyFoxy1234 a răspuns:

O sa devi un muritor ded foame daca te duci sa stii.