| anonim_4396 a întrebat:

kiss kiss
Paste fericit!
Am o nelamurire, ma puteteti ajuta si pe mine?
Nu inteleg cum sta treaba cu facultatiile, daca intri la stat nu platesti dar la facultatile de stat poti sa intri si la particular. La ce facultati poti intra sigur la stat daca esti mai mediocru asa? Sau oriunde ai de platit totul de la a la z, lamuriti-ma si pe mine va rog frumos. Voi unde studiati sau va doriti sa intrati, va multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai note bune nu platesti (ai bursa). Daca ai note slabe si la stat platesti.

2 răspunsuri:
| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Bun...
La ori ce facultate se da un examen, si daca iei note mari (la materiile diferite) intri la fara bursa dar daca iei nota mai mica intri la taxa...
Fundita?

| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Scuze pentru scrierea gresita. laughing
Vroiam sa scriu la fara taxa happy