| unomsimplu a întrebat:

Buna tuturor,

stie cineva cind se vor mai face angajari in armata romana sau in sri? va multumesc pentru. raspuns.rog seriozitate

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa intri in armata ai nevoie de 10 clase dar nu stiu daca te vor accepta la varsta pe care o ai, suna si te informezi.

| unomsimplu explică (pentru mgtow):

Mersi frumos.pot sa ma angajez pina la virsta de 45 de ani.intrebarea era cind se vor mai face angajari? cu respect

| mgtow a răspuns (pentru unomsimplu):

Nu stiu cand se fac angajari dar uita-te aici: http://www.mapn.ro/recrutare/