| GeorgianaButnariu a întrebat:

Buna tuturor.
Vin cu o problema ceva mai delicata si as vrea sa va cer sfatul incat sa ma puteti ajuta. Locuiesc intr-un sat unde nu sunt locuri de munca, primul orasel de langa mine este la 100 de km.
Problema este ca am ajuns aproape sa nu mai am din ce sa traiesc, parintii mei s-au pensionat si pe langa asta mai au si rate, datorii care trebuie achitate.
Imi tot trece prin minte sa incerc videochat.Stiu, multi o sa ma judecati pentru treaba asta doar ca am tot pierdut luni la rand incercand sa gasesc o varianta si nu am gasit efectiv nimic. sad Am tot discutat si cu iubitul meu in legatura cu treaba asta(locuim separat). I-am propus sa ne mutam intr-o chirie undeva intr-un oras ca sa putem sa avem o viata decenta insa el tot promitea ca vom face pasul asta si nu l-am mai facut, doar aveam impresia ca trage de timp. Mentionez ca el nu lucreaza nicaieri. Daca puteti sa imi dati niste sfaturi in legatura cu asta v-as fi foarte recunoscatoare, ce riscuri implica, ce raspundere, daca sunt adevarate salariile despre care se spune prin anunturi, etc.
Mentionez ca am aproape 28 de ani

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu un 'iubit' care taie frunză la câini tu să faci v/c mi se pare cel puțin aiurea. Dacă o faci pentru tine și ai tăi, înțeleg. Dar domnul 'tată de albine' nu are ce căuta în schemă.

| Zuzu1991 a răspuns:

"sa ne mutam intr-o chirie undeva intr-un oras ca sa putem sa avem o viata decenta insa el tot promitea ca vom face pasul asta si nu l-am mai facut"

e bun la pat?
il iubesti in disperare?!?
de ce stai cu un IMBECIL care nu e in stare sa isi scoata capul infipt adanc pana sus, unde soarele nu patrunde?!?

ce e rau cu videochat?!? imbecilitatea de "bun simt" de la tara, unde mai bine mori de foame decat sa faci ceva care incalca moralitatea sensibila... IMBECIL DE SENSIBILA?!?

| wildthing a răspuns:

Ce riscuri implica? Uite un risc: odata ce ai ajuns prostitu@ta, vei fi prostitu@ta pentru tot restul vietii...chiar daca te lasi de ocupatia asta, eticheta de prostitu@ta iti va ramane pentru totdeauna. Iti vei pierde onoarea si respectul pentru totdeauna, daca iti pasa de asta.winking

| Iote a răspuns:

Ai 28 de ani si traiesti pe spinarea parintilor?
Dar ceilalti din sat cum traiesc? Nu din agricultura? Tie nu iti place munca si vrei sa faci prostitutie sub umbrela videochatului.

| Ultimulom1 a răspuns:

Fa videochat, e un lucru bun