| dey33 a întrebat:

vreau sa devin actrita in SUA as vrea sa ma mut acolo la 16 ani, stiu limba engleza foarte bine dar nu am note prea bune si mi s-a spus ca trebuie sa am note foarte bune pentru a ajunge in SUA este adevarat? Trebuie neaparat sa stiu sa cant sau sa dansez?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca te referi la medii, nu cred ca conteaza prea mult. Mai degraba ai astepta sa-ti dai bacul, poate reusesti sa-ti dai si un exaen de limba pana atunci.

| dey33 explică (pentru Adry05):

Mi se pare prea tarziu
vreau sa ajung acolo la o varsta mai mica