| Andreea201012 a întrebat:

Buna vreau sa imi dati si mie explicati nu stiu cum sa incep eu azi m-am desp de iubitul meu eu am 13 ani el 16 ani si eu sunt din Cumpana iar el din Constanta stiu ca sunt foarte mica de am avut o relatie dar eu azi am vb cu el pe mess nu ne-am intalnit fata in fata inca ca aveam vreo 3 zile impreuna si mai era putin si ne intalneam doar ca noi neam cunoscut de la o fata Diana care e sorsa in joaaca si ea mi-a dat id lui dar eu azi cam vroiam sa ma desp de el ca vroiam sa fiu cu altcineva ca el e putin departe si nu prea vin eu prin constanta de multe ori totusi daca e aproape de mine si l-am cam enervat ca i-am zis ca cica are figuri si ca nu mai vb cu mine m-a intrebat daca noi suntem impreuna si i-am zis nu stiu si el a zis da sau nu si eu am zis nu si dupa aceea i-am imi parea fff rau si i-am zis ca am fost doar ca acum nu mai vreau eu sa fim impreuna si a zis bine trebuie mea si am zis ca dupa aceea imi parea rau si nu stiam ce sa mai fac ca sa fie inapoi cum era inainte situatia doar ca am iesit 5 min dupa mess sa il mint ca acum m-am trezit doar ca el nu mia mai rasp si l-am sunat si dupa aceea i-am zis ca sa incep sa ii zic ca nu eram eu si ca era prietena mea dar cand colo eu eram doar ca eram cam suparata pe el si el nu ma crezut si i-am zis daca ma crede bine daca nu iarasi bine si i-am zis asa de multe ori si a zis ca nu ma crede si am zis si eu trebuie ta daca nu ma crezi eu nu ma rog de nimeni doar ca dupa aceea i-am inchis repede tel si am inceput sa plang si plangeam incontinu si eram si la o prietena dar dupa aceea a venit alta prietena si eram cu 2 prietene si am pus-o pe fata care a venit sa il sune sa ii zica ca ea era si dupa aceea a zis el ca nu il intereseaza ca puteam sa fiu si eu cum ar veni ca el nici nu m-a iubit si ca si-a batut joc de mine si a fost bine ca m-am desp de acum sa nu sufar mai devreme ca sa il iubesc si mai mult si sa fac si alte treburi dupa aceea cea de a doua prietena a mea ia bagat id lui robert asa cum il cheama pe el si a vb cu el, el s-a prins ca era o prietena de-a mea din pozele date de mine ca eu i-am trimis si poze la plaja cu mine si dupa poze s-a prins ca nu a fost o prietena de-a mea si ca am fost eu asa si sa continui ce am inceput dupa aceea au vb acolo si o intreba pe prietena mea daca sia pus silicoane si dupa aceea o intreba daca e virgina si mai multe si dupa aceea a intrebat-o daca vrea sa se f,,,, cu el ca si prietena mea are 16 ani cat are el si prietena mea sa rugat mult de el sa fie cu mine ca eu il iubesc ca plang dupa el si el a zis ca lasa ca o sa vb cu mine mai pe seara cum ar veni asa ma minte putin si gta se rezolva dar acum nu cred ca mai vreau sa mai fiu cu el mai bine sa sufar acum decat mai incolo dar acum nu stiu ce sa fac ma simt naspa nu mai mananc nu mai am chef de nimic daca puteti sa imi dati sfaturi cel care ma ajuta ce sa fac ia fundita:X:X

7 răspunsuri:
| SkaterBaa a răspuns:

Esti foarte laughing

| opium a răspuns:

Penibil.Asa mi se pareau si cand aveam 13 ani cele ca tine, asa mi se par si 10 ani mai tarziu.N-ai tu treaba cu baietii, pune mana pe o carte.

| Adison a răspuns:

Un sfat ar fi sa pui mana pe carte! Tu probabil nu realizezi cate greseli ai acolo.Pe langa faptul ca nu ai pus punct la sfarsitul propozitiilor, ai atatea repetitii( si prietena mea are 16 ani cat are el si prietena mea s-a rugat mult) + greseli de ortografie dupa aceea/sorsa/altcineva/etc, bine ca ai stiut sa scrii "fundita" cu "tz". Si poate dupa ce inveti sa scrii ai dreptul sa te uiti la baieti! Pana atunci pune mana pe carte! Asta este singurul sfat pe care ti-l pot da, sincer!

| alexandru0995 a răspuns:

Pai ce sa zic esti prea mica sa iti faci prieten de acum mai asteapta si thu pana la 16 ani si apoi poti sa iti faci prieten, imi pare rau de tine

| BlackPearl a răspuns:

Am observat ca nu ai pus punct nici macar la sfarsitul acestei povesti incredibile, cumva ai de gand sa ne zici continuarea?:-s

| Luci180 a răspuns:

Doamne fereste, n-am vazut in viata mea o fraza mai mare. tu ori ai probleme cu gramatica. ori ai mari probleme la cap. eu zic sa-ti faci un control psihiatric. pe mai tarziu :X

| Luci180 a răspuns:

Cea mai penibila intrebare. habar n-am cum poate sa stea unu si sa citeasca aceasta MINUSCULA FRAZA. laughing cel putin pe mine ma trasneste rasul numai dupa doua cuvinte citite. JALNIIC