| Tamy3 a întrebat:

Vreau sa invat spaniola pentru ca imi place foarte mult, iar din pacate printre limbile straine pe care le fac la scoala ea nu se afla.As vrea niste idei cum as putea invata dar fara dictionare...sau CD-uri. Vreau sa invat pe net, iar daca se poate sa-mi dati niste site-uri mi-ati fi de mare ajutor. Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| andaaa a răspuns:

Eu deja am invatat limba spaniola de la televizor...laughing ma uit la telenovele si chiar se poate invata si inca repede...stiu sa vorbesc si chiarinteleg foarte bine

3 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Cauta-ti un amic/a spaniol in mediul virtual. Si cu google translate si cu ajutorul lui/ei, inveti limba cel mai bine. Eu asa am invatat italiana.

| Enzo2011 a răspuns:

Cel mai bine ar fi cu un prof particular pe net nu prea sunt pentru spaniola

| Anaisssss a răspuns:

Telenovelele draga mealaughing