| EleAle97 a întrebat:

Vreau sa pun o intrebare celor care au dat la Drept sau care au experienta. Cat de greu este sa devii avocat si prin ce etape trebuie sa treci? Multumesc.

2 răspunsuri:
| andreidraga a răspuns:

Incearca aici :
http://forum.portal.edu.ro/ -> Admiterea la facultate ( acolo sunt multe replici si despre Drept )

| taviyamato a răspuns:

Eu nu iti recomand aceasta facultate pentru ca e plin de astfel de absolventi, depinde doar de tine dar chiar nu iti recomand facultatea pentru ca vei profesa doar in Romania ca avocat si oricum e pilareala mare