| scmcristina a întrebat:

Vreau sa stiu daca vre-unul dintre voi a intarziat cu rata la facultate 3 luni. Este posibil cand merg in Octombrie sa imi zica ca ma exmatriculat? Nu m-am platit ultima rata de aproape 3 luni.Stie cineva ce se intampla pentru neplata? Mentionez ca o sa o platesc la 1 Septembrie :p

Răspuns Câştigător
| treideca44 a răspuns:

Nu-i nici un bai...ti-au bagat penalizare de, probabil, maxim 20% (depinde de universitate).Dar daca ai restante, nu le poti da pana nu ai taxa platita.