| Fallen Angel a întrebat:

Am nevoie de o informatie. Sunt in clasa a VII-a si vreau sa urmez liceul de arta Marin Sorescu din Craiova, pe sectiunea grafica. Nu ajung pe la Craiova prea des, puteti sa imi spuneti ca ce as putea sa ma angajez atunci cand voi termina?

2 răspunsuri:
| Fallen Angel explică:

laughing Nu ai inteles ce am spus. Eu locuiesc la tara si vreau sa merg la liceu la Craiova. Sunt perfect constienta de faptul ca nu pot sa ma angajez la cei 14 ani ai mei, ma refeream la viitor, atunci cand imi voi termina studiile. Daca ai fi citit cu atentie ai fi inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu in clasa a 7-a vrei sa te angajezi?! Si daca esti la Marin Sorescu din craiova cum adica nu prea ajungi la Craiova? In fine.La clasa a7a nu Poti sa te angajezi nu te primeste nimeni esti prea mica!