| Stemate_Simona_1968 a întrebat:

As dori sa stiu ce probe se dau la sgp marina Constanta? Mentionez faptul ca am dat probele sportive si psihologice pentru subofiteri dar nu m-am incadrat si mi s-a spus ca sunt locuri la sgp marina sau aviatie....as dori sa stiu ce probe suplimentare se mai dau si care este perioada cand le pot sustine! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca ai fost deja respinsa la problele sportive si psihologice, inseamna ca nu te incadrezi nici la marina sau aviatie, nefiind perfect sanatosa si nerealizand scorul minim la probele sportve, tot nu ai cum sa ajungi in marina sau aviatie.
Ar trebuii ca macar atata lucru sa pricepi, ca fara o sanatate excelenta a creierului si o conditie fizica perfecta, nu poti sa fii acceptata la nici o ramura din armata, politie sau aviatie.

| everything29 a răspuns:

Above majestic