| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva are ceva informatii legate de tehnoredactarea si prelucrarea unor imagini, pe maine am un interviu si o sa fie si o proba practica, m-ar ajuta mult cateva sfaturi cu privire; la prelucrare, programe folosite sau ori ce tine de asta.
Din cate am inteles la telefon cu angajatorul o sa imi dea niste imagini ca eu sa le prelucrez cumva....deci ori ce sfat e binevenit.
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Incearca sa folosesti GIMP - este un program gratuit.Gasesti tutoriale cu duiumul pe youtube.Succes!