| Scotocell a întrebat:

Bună ziua, îmi poate oferi cineva niște informații despre atestatul de ''Telecomunicații'' (Dispecerat) cred că așa se numește, nu știu sigur? Unde se fac înscrierile? Cum se fac înscrierile? Cât costă și cât durează? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

La fabrica "Nulitatea zilei"?
De unde sa stim noi despre ce vorbesti?

| Scotocell explică (pentru Vântulalb):

Păi e simplu, am nevoie de un atestat cu care mă pot angaja pe un post de Dispecer/at.

| Vântulalb a răspuns (pentru Scotocell):

Dispecer in Combinatul siderurgic Galati, sau la o firma de taximetrie?
Nu e mai sigur sa intrebi la ei?

| Scotocell explică (pentru Vântulalb):

Stiam ca exista un atestat care cuprinde tot, de la Taxi la Politie etc...