| Anonimm22 a întrebat:

Buna ziua! Lucrezi la pompieri si as cam vrea sa-mi dau demisia. Ma intereseaza ce suma ar trebui sa platesc. Mentionez faptul ca am un contract pe 10 ani, am facut scoala de subofiteri in 2019 si de 3 ani lucrez deja pe functie. Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scrie în contract.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai un contract, cu siguranță scrie acolo.

| johnnny123 a răspuns:

Tu ești ăla care lucrează acolo de 3 ani, tu ești ăla care a semnat contractul și știe ce scrie în el, tu ești ăla care a făcut școala de subofițeri.

Dar ne întrebi pe noi ce sumă ar trebui să plătești.

Chiar nu poți să obții informația asta de la instituția în care lucrezi?

| just4ubr2015 a răspuns:

10000 euro