| Ramo137 a întrebat:

Buna ziua! Poate cineva sa ma ajute cu cautarea unui job in domeniu voice over in Bucuresti? Am cautat pana acum dar nu am gasit, sau nu stiu eu sa caut? Dau funda

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iti trebuie facultate si dictie bună, acolo nu merge oricine, ăia sunt actori nu oameni de pe strada, actori cu facultatea de actorie la bază, ai asa ceva?

| Ramo137 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ei bine, am dublat 3 ani voci, in proiectul meu personal, si am dublat foarte bine.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ramo137):

Atunci mergi la televiziuni si depune ti CV ul la pro tv la lectii de viață sau la antena 1 la mireasa ăia au voice over, incearca si vezi ce reusesti, mult succes. Esti fată sau baiat?

| Ramo137 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fata

| Ganderoaica a răspuns:

Subscriu ce spune Cristi.

| retegun a răspuns:

Încearcă să studiezi platforma Fiverr.com - dai search la voicover. Cele mai căutate sunt în limba engleză.

Și merge și căutat la televiziuni/posturi de radio/agenții de publicitate.