| MihaelaElena67 a întrebat:

Sunt elev in clasa a XI si anul viitor vreau sa intru la faculatea de sport, chiar la buget daca se poate. Vreau sa stiu daca, conteaza numai nota de la bacalaureat sau si notele din clasele 9 - 12, pentru admitere. Multumesc!

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu conteaza notele din 9-12. Conteaza doar bacul si eventual nota de la examenu de admitere sau probele sportive (daca se dau, nu sunt sigur).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrierea si inmatricularea pe baza de dosar conteaza foarte mult nota de la bacalaureat, cu atat mai mare, cu atat mai bine.

| Tăpălagă_Sergiu_1999 a răspuns:

Conteaza, cum nu