| AbbyGreen a întrebat:

Care credeti ca este cel mai usor profil licean?

Răspuns Câştigător
| xenocid a răspuns:

Păi filologie dacă vrei mai multă istorie, română și 1 / 2 limbi străine, profil real(mate-info) bazat pe mate, chimie, biologie fizică, apoi știinte sociale - logica, sociologie...

Dacă-ți plac limbile străine alege filologie iar dacă preferi cifrele profilul real(mate-info).Nu există mai ușor, ideea este să-ți placă și să vrei happy

3 răspunsuri:
| EnglandGB a răspuns:

Cel care-ti place, inspre care ai inclinatii, la care te pricepi.la care inveti putin, usor si practic. ceea ce te ajuta in viata nu prostiile din ziua de azi. dar ca sa-ti rasp. profilul de stiinte sociale cred ca e usor.

| vlatz a răspuns:

Protectia mediului

| matss a răspuns:

Hei si eu`s pusa in aceiash situatie! cred ca cel mai usor e,, stiinte ale naturii'' saw filologie la care se face mai mlta romana sh limbi straine, depinde la ce te pricepi!:*