| GraveDigger91 a întrebat:

Vreau sa știi ce materii se fac la fiecare profil licean in parte, dau funda!

2 răspunsuri:
| Legotm a răspuns:

Daca mergi la sportiva in clasa 11 scapi de matematica, la cele cu profil electronic, mecanic se fac mai toate materile ( +desen tehnic ) mate info ai undeva la 9 ore de matematica, iar la real ai intes romana

| denisaasg a răspuns:

La mate-info intensiv info faci 4 ore de mate, 4 info, 2 TIC, 4 romana, 1 sociologie, 2 bio, 3 fizica, 2 chimie, 1 muzica/desen insa doar pana in a X-a, 1 ora religie, 1 ora sport, 1 ora istorie si 1 ora de dirigentie