| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai cautate job-uri in Anglia? in afara de medicina si domeniul IT. Ca psiholog se poate pleca? mai dati-mi exemple.

8 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Se mai cauta si cei care au facultate de fotografie.
Ca psiholog e ok dar nu se cauta extraordinar de tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
Femeie de serviciu

| Marrythenight a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refer la meserii care necesita facultate. Meserii seriose, nu femei de serviciu.

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

O prietena e invatatoare acolo, iar o alta prietena are iubit plin de bani laughing (inainte era dadaca)

| Alinamia a răspuns:

Cele mai cauta.te job-uri pentru tinerii din Romania sunt de chelneri ospatari servitori si nu glumesc am vazut si o stire la tv ca multi tineri au mers ca intr.o vacanta si se angajeaza vara de vara

| Marrythenight a răspuns (pentru Alinamia):

Ma refer la meserii care necesita facultate. Meserii seriose, nu chelneri.

| Alinamia a răspuns (pentru Marrythenight):

Aaa pai astea ar fi Plumber, carpenter, bricklayer, beautician or driver