| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Care sunt pasii care trebuie sa-i fac pentru a ajunge animatoare in club? Imi place meseria asta nu e acelasi lucru ca dansu la bara cum cred altii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O zicala populara suna asa: "ce mi-e baba Rada, ce mi-e Rada baba!" cea mai buna caracterizare a aspiratiilor tale poate fi redata prin intelesul substantivului format din ultimele 8 litere ale ID-ului tau de user-TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha ha, cine a spus ca nu e aceeasi? Draguta, e acelasi lucru.animatoare,streapstise