| NedelcuDaniel a întrebat:

Ce conditii trebuie indeplinite,la un club de noapte, in vederea angajarii unei animatoare la bara? gen: de ce acte am nevoie.

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Simplu:ca orice angajat cu carte de munca.Problema este,unde se incadreaza profesia de "animatoare la bara"!? Se pare ca la ITM,este recunoscuta ca meserie,profesia de animatoare.
Acte:copie buletin,un CV,acte studii, certificat medical, cazier juridic, repartitie de la OJOFM si alte acte, in cazul in care a lucrat la alt loc de munca.Mai multe detalii, poti cere de la ITM.

| NedelcuDaniel explică (pentru pietrean):

Iti multumesc pentru raspuns, a fost folositor! Acum sa vad daca mai trebuie ceva pentru spectacol, un fel de taxa din cate am auzit.