| Lory_7688 a întrebat:

Ce agentii de casting cunoasteti care sa fie serioase fara sa-ti ceara bani la inscriere? As vrea sa fac figuratie la diverse emisiuni si nu stiu unde sa merg pentru ca sunt numai firme fantoma care nu te cheama nicaieri.

Răspuns Câştigător
| potzo a răspuns:

Www.twistmedia.ro

1 răspuns:
| Anonima568 a răspuns:

Nu o sa gasesti nicaieri agentii fara sa iti ceara bani... eu am fost la o agentie din constanta... ma costat inscrierea dupa aia odata pe luna sau la doua luni trebuie sa platesc nu stiu cati euro