| crissttinnaa a întrebat:

Ce carti ar fi potrivite ca si cadou de Craciun pentru profesori?
Funda

Răspuns Câştigător
| DanceLolipop a răspuns:

Buna Cristina! eu as sugera sa le ei o carte cu un subiect care consta in materia pe care o preda. de exemplu: profesoarei de istorie poti sa ii iei o carte de istorie, celei de mate o culegere de mate... si tot asa. Baftawinking

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Îi dai banii și își cumpără el ce carte vrea, că poți să îi cumperi o carte pe care să o aibă sau una care să nu îl intereseze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesoarele cred ca apreciaza cadouri gen: flori in ghiveci, bijuterii(aici trebuie bani mai multi), la profesori un set elegant stilou pix...

| c0sm1n198opt a răspuns:

Shakespeare! cred ca va avea efect.ii vei impresiona...

| valivalentinvalicelmaitaredinparcare a răspuns:

In niciun caz nu carti dupa materia lor ex prof mate carte mate am incercat si m-am trezit ca o avea deja si oricum ei stiu foarte bine acea materie o carte diferita ex prof istorie carte mate