| EmanuelEmanuelEmanuel a întrebat:

Ce credeti despre aruncarea aluia din tratosfera?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Un barbat foarte curajos, mare iubitor de adrenalina; si-a asumat un mare risc dar s-a asigura ca numele lui va ramane in istorie, caci am inteles ca a stabilit mai multe recorduri si a intrat in Guiness Book.Sunt unii oameni dispusi sa traiasca periculos; am fost la fel de uimita vazandu-l pe un american al carui nume nu-l mai stiu, traversand o foarte adanca si larga prapastie, pe sarma, neasigurat...Personal,nu reusesc sa inteleg ratiune unor asemenea gesturi, dar cred ca nici nu e nimic de inteles rational :oamenii acestia chiar exista, si acest lucru e de-ajuns pentru a observa diversitatea naturii umane.Numai bine.

1 răspuns:
| Q69 a răspuns:

Am urmarit transmisia directa.a fost interesant
acum o sa apara tot felul de chesti cum a aparut si in alte cazuri cum este si despre zborul pe luna si primul pas