| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Ce cursuri autorizate si acreditate sunt in Constanta? Unde as putea sa ma interesez? Dupa terminarea unui curs ce sanse sunt sa iti gasesti de munca?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti interesa la AJOFM Constanta, toate aceste cursuri se desfasoara, de regula, cu aprobarea lor. Uita-te si pe site-ul oficial, trebuie sa fie afisate si acolo. Numai bine!

| cryssu2008 a răspuns:

Sunt la intersectia tomis cu ferdinand, pe langa bt cafe, undeva la etaj. nu stiu exact cum se numeste cladirea.