| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultate imi recommandati? Fara sa contina matematica. Eu sunt la finante-banci acum. Mi se pare destul de grea facultatea. as incerca altceva. Si totusi ceva care sa merite, sa pot sa fac ceva cu ea. sa nu raman doar cu diploma. Funda

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Facultate de litere, medicina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omule, toate facultatile mai serioase, cele care-ti deschid cele mai multe usi, sunt grele! Daca vrei ceva usor ca sa iei acolo o diploma(pentru care vei cumpara o lucrare de licenta cel mai probabil, n-o s-o faci tu), foarte bine, dar sa nu ramai cu ea ca s-o admiri toata viata daca nu-ti gasesti de lucru in domeniu.

| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

Incearca litere iti trebuie romana si limbi straine